Гаряча лінія (ПН-ПТ 09:00-18:00) 0800 302 055 Viber +38 067-434-57-32
09.03.2023
Ще один ЕКО маркет у Херсоні відчинив двері для покупців

Торгова мережа ЕКО маркет є однією з небагатьох серед партнерів по ринку, хто залишається на захисті продовольчої безпеки мешканців прифронтових територій, не зважаючи на щоденні ризики, логістичні труднощі та фінансові втрати.

Компанія розуміє, наскільки люди у прифронтових населених пунктах потребують наближеного доступу до якісних товарів і послуг за доступними цінами, та докладає усіх сил і ресурсів, щоб не допустити гуманітарної катастрофи для співвітчизників, які внаслідок об’єктивних життєвих обставин зараз живуть, працюють, волонтерять поблизу зони бойових дій.

До окупації Херсону у місті працювало шість ЕКО маркет. Після звільнення міста, як тільки військові ЗСУ виконали всі заходи з відновлення громадянської безпеки, торгова мережа ЕКО маркет відновила роботу одного магазину, що в ТЦ Європорт (Миколаївське шосе, 19).

А 1 березня, зважаючи на зростання потреб і запитів містян, відчинив двері для покупців ще один ЕКО маркет по вулиці Блюхера, 52.

«Місто й досі потерпає від невибіркових обстрілів, тож наша команда, як і всі херсонці, несе щоденний ризик для здоров’я і життя. Але наші магазини наближені й відкриті для людей – це принципова поциція компанії. Хоч ситуація у місті тривожна, під час обстрілів буває страшно – свою роботу в таких складних умовах наша команда сприймає, як особисту місію. Адже бачимо, наскільки мешканці Херсону зараз потребують якісного продовольчого забезпечення та впевненості у завтрашньому дні. Тому залишаємось поруч з людьми. Нещодавно наш супермаркет, який працює в ТЦ Європорт (Миколаївське шосе, 19), зазнав ушкождень від обстрілу ракетних систем залпового вогню окупантів. На щастя, колектив зумів дієво захистити і себе, і покупців – ніхто не постраждав», – говорить президент торгової мережі ЕКО маркет Інна Мірошниченко.

Вона запевнила, що, попри усі ризики та збитки, ЕКО маркет не згортатиме роботу в звільненому місті, а навпаки – планує надалі нарощувати свою присутність у Херсоні.

 


Другие новости
X
X